Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні

This wiki's URL has been migrated to the primary fandom.com domain.Read more here

READ MORE

Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Робоча група 3 УС ПГС «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво»

Люди[]

Основа списку — інформація станом на липень 2018.

  1. Гаращенко Наталія, ГО «Клуб економістів», координатор Робочої групи (з березня 2021)
  2. Акуленко Любов, ГО «Український центр європейської політики»
  3. Балан Наталія, Всеукраїнське об'єднання роботодавців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій
  4. Барбелюк Андрій, ГО «Агромегаполіс»
  5. Бородачова Наталія, Всеукраїнська федерація споживачів «Пульс»
  6. Бородіна Олена, Громадська спілка «Українська мережа сільського розвитку»
  7. Васильківська Тетяна, ГО «Всеукраїнське братство бджолярів України»
  8. Германюк Наталія, Громадська організація протидії корупції «Майдан-Захід»
  9. Гончарова Юлія, Федерація роботодавців України
  10. Гостєва Наталя, Конфедерація роботодавців України
  11. Гривко Сергій, Чернігівська міська громадська організація «Добровольці»
  12. Джабраілов Руслан, Міжнародна громадська організація «Регіональний центр транскордонного співробітництва Єврорегіон «Дністер»
  13. Длігач Андрій, Громадянська платформа Нова країна
  14. Єрьоменко Олена, ГО «Бізнес-Союз «Порада»
  15. Жугаєвич Ярема, Профспілка авіабудівників України
  16. Замора Оксана, ГО «Рада молодих вчених»
  17. Ілларіонов Олександр, Асоціація вчених - внутрішньо переміщених осіб
  18. Кабаков Юрій, Громадська спілка «Українська асоціація досконалості та якості»
  19. Караван Ніна, Професійна спілка працівників молодіжних житлових комплексів та комітетів місцевого самоврядування України
  20. Клименко Петро, ГО «Спадщина предків»
  21. Ковалко Наталія, Український союз промисловців і підприємців
  22. Козловська Марина, Громадська спілка «Інноваційна Орхуська мережа територіальних громад України та міста Києва»
  23. Коссе Ірина, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
  24. Кравець Геннадій, Міжнародна спілка МКП «Нові ринки»
  25. Кравчук Інна, ГО «Рада підприємців Одеси»
  26. Красіцька Оксана, Громадська спілка «Фонд підтримки реформ в Україні»
  27. Кріводонов Сергій, ГО «Українська пест контроль асоціація»
  28. Кушнір Таміла, Науково-дослідний Центр «Економічні проблеми розвитку підприємництва в Україні» Харківського державного університет харчування та торгівлі
  29. Лесько Віталій, ГО «Ротарі клуб м. Рівне»
  30. Линник Світлана, Київська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»
  31. Луговець Валерій, Асоціація транспортно-експедиторських і логістичних організацій України «Укрзовніштранс»
  32. Манжелій Андрій, Всеукраїнське об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця»
  33. Москвін Сергій, Громадська спілка «Українське об'єднання ринків капіталу»
  34. Назарова Людмила, Щасливий світ молоді
  35. Нестеров-Сурменко Олександр, ГО «Вправі»
  36. Павловський Ярослав, Інститут інформаційного суспільства
  37. Пероганич Юрій, Асоціація підприємств інформаційних технологій України
  38. Правдива Олександра, ГО «Провідна Рада»
  39. Прозоров Юрій, ГО «Українське товариство фінансових аналітиків»
  40. Репко Марія, ГО «Центр економічної стратегії»
  41. Рожанковський Максим, Всеукраїнське об'єднання обласних організацій роботодавців в сфері будівництва, проектування та архітектури
  42. Сергієнко Владислав, Запорізька обласна аграрна палата Всеукраїнської громадської організації «Аграрна палата України»
  43. Сердюк Віктор, ВБО «Рада захисту прав та безпеки пацієнтів»
  44. Сініцин Олексій, ГО «Філософія Серця»
  45. Соломко Дмитро, ГО «Львівська Аграрна палата»
  46. Старікова Лариса, ГО «Аналітичний центр АСУ»
  47. Счастлівцева Ганна, Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Небайдужі»
  48. Тарасенко Ольга, Об'єднання організацій роботодавців України
  49. Тимошенко Тетяна, Всеукраїнська федерація роботодавців у сфері туризму України, координатор Робочої групи (до березня 2021)
  50. Трипольська Ольга, Українська асоціація інвестиційного бізнесу (УАІБ)
  51. Уваров Борис, Центр транскордонного співробітництва
  52. Федорович Оксана, ГО «Агентство з розвитку приватної ініціативи»
  53. Хауляк Ярослав, ГО «Центр громадської адвокатури»
  54. Цанько Іван, ГС «Асоціація медичних клінік європейського сервісу в Україні»
  55. Цехмейструк Володимир, Профспілка працівників автомобільного та сільськогосподарського машинобудування України
  56. Чабак Людмила, Cіверський інститут регіональних досліджень
  57. Чепіжко Олена, Федерація роботодавців автомобільної галузі України
  58. Черніков Денис, Фонд «Східна Європа»
  59. Чижиков Геннадій, Торгово-промислова палата України
  60. Чумак Олександр, Харківська обласна громадська організація «Асоціація приватних роботодавців»
  61. Шморгун Леонід, ВГО «Перша Всеукраїнська дорадча служба»

Організації-учасниці з правом дорадчого голосу:

  1. Веремійчик Георгій, Національний екологічний центр України
  2. Остапчук Оксана, Асоціація «Український логістичний альянс»

Примітки[]

Advertisement