Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Андрій Петрович Іванов — суддя Перевальського районного суду Луганської області

Член Правління Асоціації розвитку суддівського самоврядування України

Громадянство – Україна.

Дата народження: 08 травня 1972 року

Місце реєстрації: Україна, Луганська область, м. Перевальськ.

Тимчасове місце проживання: м. Київ.

Освіта[]

1989–1994 – студент Луганського сільськогосподарського інституту, факультет механізації сільського господарства, спеціальність інженер механік по ремонту тракторів і автомобілів.

1999 – 2003 – Національна Академія Внутрішніх Справ України за спеціальністю правознавство.

2004 – 2005 року – факультет підготовки професійних суддів Національної Юридичної Академії ім. Ярослава Мудрого, отримав кваліфікацію магістра права.

Трудова діяльність[]

1989 – слюсар гаража Червонопрапорної птахофабрики Луганськптицепрома.

1994 – 1996 завідувач механічними майстернями Комунарського птахорадгоспу Луганськптицепрома, сел. Селезнівка Перевальського району Луганської області.

1996 року – 2004 року – служба в органах внутрішніх справ України на посадах державтоінспектора, старшого державтоінспектора Відділення ДАІ Перевальського РВ УМВС України в Луганській області;

З липня 2005 року – робота в Перевальському районному суді Луганської області на посадах: помічника судді, помічника голови суду, керівника апарату суду;

2005 – 2009 – робота за сумісництвом викладачем правових дисциплін в “Приватному вищому навчальному закладі” Вищій школі бізнесу “Алчевського гірничо-металургійного інституту Луганській області.

2009 – по теперішній час – суддя Перевальського районного суду Луганської області.

2011 – заступник голови Перевальського районного суду Луганської області.

Професійні навички[]

Добре знання кримінального, кримінально-процесуального, кримінально-виконавчого, цивільного, цивільно-процесуального, трудового, сімейного, земельного, адміністративного та інших галузей права.

За час практичної роботи в суді загальної юрисдикції придбав великий досвід ведення судових процесів, в тому числі в режимі відеоконференцзв’язку. Маю досвід роботи керівника апарату суду, досвід аналітичної роботи, досвід узагальнення судової практики, досвід роботи з законодавчими і нормативними правовими актами, застосування їх на практиці.

Здібності: уважність; доброзичливість; ініціативність; інтелектуальний розвиток; старанність; комунікабельність; логічне мислення; спостережливість; обов’язковість; відповідальність; прагнення до особистісного зростання і розвитку; швидка адаптація; стресостійкість; вимогливість до себе і до підлеглих.

Досвідчений користувач ПК. Володію російською, українською мовами – досконало, англійською – середній рівень.

За час роботи в суді 12 разів проходив навчання на курсах підвищення кваліфікації в Національній школі суддів України.

Додаткова інформація[]

Не має шкідливих звичок, спортсмен, регулярно займаюся важкою атлетикою. У колективі користуюся авторитетом, легко сходжуся з людьми, в побуті скромний.

У 2015 році мною був прочитаний курс лекцій з Кодексу України про адміністративні правопорушення для Національної поліції України.

Являюсь автором більше 30 статей на правові теми, які були опубліковані в журналі Національної асоціації адвокатів України «Адвокатське бюро», на сайті «ОРД», на сайті Національної асоціації адвокатів України, в газетах «Закон і Бізнес», «Юридична практика», «Судово-юридична газета», «Українська правда».

Є одним із засновників та членів правління «Асоціації розвитку суддівського самоврядування».

Є членом комітету Національної асоціації адвокатів України з захисту прав людини.

Є помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Ємця Леоніда Олександровича.

Посилання[]

Advertisement