Advertisement

Jurassic World: Dominion Dominates Fandom Wikis - The Loop

01:25
Маріанна Ільків.jpg
Маріанна Ільків

Маріанна Теодозівна Ільків (народилася 6 квітня 1987 у місті Львів) – співачка, поет, композитор, пісні якої звучать на кількох континентах. Вокальний коуч. Солістка військового духового оркестру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачнго , засновниця мистецької школи  «ILkiv School».

До життєпису

2002—2005 — навчалась у Львівському Державному музичному ліцеї ім. С. Людкевича (закінчила з відзнакою).

2005—2010 — навчалась у Національній музичній Академіі ім. М. Лисенка.

2007—2011 — працювала солісткою вищої категорії духового оркестру при Міністерстві надзвичайних ситуацій (ДСНС м. Київ).

З 2014 і станом на березень 2021 працює солісткою вищої категорії військового духового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного.

Творчість

Старт співачки відбувся у 2006 році. Перший  відеокліп  на авторську пісню «Сонце і злива», ротація кліпу відбувалася на всеукраїнських телеканалах.

2008 — перший альбом в якому Маріанна виконала пісні Руслана Квінти.

2008 — відкриття центральної ялинки України в Києві на авторську пісню Маріанни.

У 2009 та 2010 роках в „десятку” фіналістів конкурсу "Дитяче Євробачення", увійшли учні Маріанни.

2012 — відеокліп на авторську пісню «Мама»

2012 — перший сольний концерт (аншлаг) співачки  (м.Львів)

2013 — Великий Різдвяний концерт у Львові, а також гастрольна діяльність по Україні.

2015 — Маріанна успішно гастролює з концертами у Канаді. Організовані для діаспори, українських шкіл, емігрантів та канадців з українським походженням, з метою пропагування української культури і традицій.

У липні 2015 року відбувся концертний тур одразу в трьох країнах: Бразилія, Аргентина та Парагвай, за присутності перших осіб цих держав. Прихильники творчості Маріанни приїжджали на концерти подолавши тисячі кілометрів. Це принесло Маріанні численні нагороди і відзнаки за її творчість. Одним з важливих здобутків для Маріанни стала письмова згадка свого візиту у Латинську Америку, зокрема в історичних книгах цих країн, у їхніх українських музеях, культурних центрах, громадських організаціях та товариствах.

2016 рік — концерт до 10-тиліття діяльності співачки, який проходить з масштабним аншлагом у Львові. Відбуваються  численні трансляції на Західноукраїнських телеканалах

Травень 2016 року, за скеруванням Національної Академії сухопутних військ, Маріанна з концертами відвідала зону АТО.

Цього ж року у липні Маріанна була запрошена почесним гостем на міжнародний фестиваль «Писанка» який щорічно проходить у Канаді. Завдяки популярності й заслугам співачки, відома українська кутюр'є Оксана Караванська  зголосилася бути провідним дизайнером по стилю співачки для участі у фестивалі.

Грудень 2016 — у Львові відбулася презентація першого унікального дитячого музичного фільму «Зимовий сон» учасниками якого стали вихованці мистецької школи «ILkiv School». Ідеологом проєкту і креативним продюсером фільму була Маріанна.

2018 — відбувся грандіозний проєкт, єдиний в Україні дитячий фільм «Скарб семи пагорбів», в якому прозвучали хіти української естради у виконанні учнів ILkiv School, неймовірні локації для сюжетної лінії фільму які входять у спадщину ЮНЕСКО і презентація у найкращому кінотеатрі країни, Планета Кіно (ТРЦ Форум Львів). Керівником і продюсером цього фільму була Маріанна Ільків.

Творчість Маріанни є багатогранною. Від  ділової дівчини, вокального коуча, керівника і продюсера різноманітних проєктів і заходів до тендітної і вразливої творчої особи. Її голос заворожує серця. Ритми її пісень створюють фантастичну атмосферу, а концерти, де зали аплодують стоячи, стають незабутніми.

Громадська діяльність

Засновниця Громадської організації «Мистецька Школа «Маріанни Ільків», член Громадської ради при Львівській ОДА (з 2019).

Посилання

Відео:

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.