Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Галина Андрейців

Галина Андрейців (Андрейцева) — українська громадська діячка в Чехії.

До життєпису[]

Народилася 7 грудня 1971 в місті Болехів. Жила в Івано-Франківську, Львові, Долині. В Долині працювала психологом у ліцеї. Приїхала до друзів в чеський Крумлов, там прожила півроку. Потім – у Прагу, де працювала 10 років заступником директора, укладала угоди з театрами, консерваторіями в Чехії, Словаччині, Польщі.

Громадська діяльність[]

Керівник Міжнародної неурядової організації «Українська європейська перспектива» Основна мета роботи організації сприяння європейській інтеграції України, розвиток культурного, торгівельного та економічного співробітництва між Україною та Чеською Республікою, реалізація гуманітарних проектів для підтримки України та захисту прав та інтересів Українців.

Співзасновник сайту http://UAportal.cz - Інформаційний портал створений для українців, які живуть, навчаються, працюють та відпочивають в Чехії, та для тих, хто лише збирається приїхати у Чехію. Незалежний ресурс, який висвітлює корисну інформацію, зокрема про чеське законодавство, заходи української громади та яскраві події в Чехії, також дає відповіді на важливі питання щодо віз, працевлаштування, навчання, медицини і житла.

Публікації[]

Інтерв'ю:

Контакт[]

Te­l.: +420 7­75 781 997­,

E-mail.: ­g.andrejci­v@u-e-p.eu,­ office­@u-e-p.eu ­

Посилання[]

Advertisement