Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Лариса Антощук

Лариса Антощук – український юрист і громадський діяч, менеджер, керівник практики з вирішення податкових спорів КПМГ в Україні, партнер юридичної фірми «Такс Терра».

Життєпис[]

Закінчила Національний університет «Острозька академія» (правознавство), Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі (міжнародне право).

Компетентність[]

Спеціалізується на питаннях оподаткування та розмитнення. Представляє інтереси клієнтів в адміністративних та господарських спорах.

Лариса є ліцензованим адвокатом із досвідом супроводження та консультування міжнародних і українських компаній понад 10 років.

Має досвід представництва інтересів клієнтів під час вирішення податкових спорів на досудовому та судовому етапах, в тому числі, у вищих судових інстанціях та в Європейському суді з прав людини. Портфоліо клієнтів з вирішення податкових спорів складають компанії, що представляють медіа, фармацевтичний і косметичний бізнес, компанії-виробники промислового обладнання, ІТ-компанії.

Досвід Лариси включає консультування транснаціональних компаній в різних галузях права: податковому, митному, валютному, господарському, трудовому, а також щодо питань оподаткування.

Під її керівництвом реалізовано спори щодо відшкодування ПДВ, повернення переплати з податку на прибуток на банківський рахунок платників податків, справи по «нікчемним правочинам», спори щодо застосування конвенцій про уникнення подвійного оподаткування.

Має досвід участі в судових процесах, пов'язаних з визнанням положень Податкового кодексу України дискримінаційними по відношенню до компаній-нерезидентів.

Ключовими податковими напрямками є податкові перевірки, запити податкових органів, досудове врегулювання спорів, супровід податкових спорів, представництво у суді по податкових спорах, податкове консультування та планування.

Громадська діяльність[]

Розвиває інститут податкових консультантів в Україні, є директором громадської організації «Палата податкових консультантів».

Бере участь у законопроектній роботі та діяльності Громадської ради при комітеті з податкових та митних питань Верховної Ради України.

Експерт групи «Податкова реформа» РПР[1].

Примітки[]

Посилання[]

Інтерв'ю:

Advertisement