Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Logo AIDA.jpg

Асоціація імпортерів та дистриб'юторів автокомпонентів (АІДА) — створена у 2010 році та включає провідні компанії — учасники незалежно ринку автозапчастин (IAM - independent aftermarket).

Код ЄДРПОУ: 37290465

Метою діяльності Асоціації є координація та консолідація зусиль для відстоювання спільних інтересів та збереження частки ІАМ на українському ринку.

Асоціація будує свою діяльність на принципах: демократизму, рівноправності учасників, обов’язковості виконання своїх зобов’язань, законності та патріотизму.

31 січня 2019 року відбулися Загальні звітно - виборні збори Асоціації, на яких призначено генеральним директором Вікторію Черкач та обрано Правління АІДА.

До складу Правління увійшли: Олексій Кузьма (Magneti Marelli), Костянтин Казиміренко (Автодистриб’юшн Україна) та Сергій Овсієнко (Тонус Авто). 

Діяльність АІДА:

На рівні бізнес-держава — захист і представлення інтересів членів АІДА у відносинах з державою, розробка та адвокація законодавчих ініціатив, спрямованих на:

  • покращення регулювання діяльності з імпорту та дистрибуції автокомпонентів;
  • створення і підтримку рівних умов конкуренції на ринку;
  • удосконалення митного та податкового законодавства;
  • сприяння обіленню ринку та фіскалізації ланцюжка постачання та реалізації автокомпонентів;
  • удосконалення законодавства у сфері технічного регулювання;

На рівні бізнес-бізнес — обмін інформацією, підтримка етики ділових відносин, запобігання монополізації ринку автозапчастин представниками ОЕМ, правова допомога, сприяння неформальному спілкуванню, пошук партнерів.

На рівні бізнес-суспільство — удосконалення законодавства про захист прав споживачів для врахування інтересів бізнесу.

Люди[]

Публікації[]

Посилання[]

Advertisement