Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

БФ Уляни Кузик.jpg

Благодійна організація Благодійний фонд Кузик Уляни (БО "БФ "Кузик Уляни") — заснований Уляною Кузик. Код ЄДРПОУ 40195409.

Мета організації[]

Метою фонду є:

  • надання допомоги військовим та іншим особам, які брали і беруть участь в антитерористичній операції (ООС), у воєнних діях на боці держави, членам їх сімей;
  • координації та розвитку волонтерської діяльності, допомоги постраждалим внаслідок катастроф, збройних конфліктів і нещасних випадків, а також біженцям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах;
  • надання допомоги і малозабезпеченим сім’ям, зокрема тим, до складу сімей яких входять особи з інвалідністю;
  • допомога особам похилого віку.

Діяльність[]

У 2017 році за кошти меценатів (діаспора з Італії) благодійна організація організувала відпочинок дітей, загиблих учасників АТО у м. Яремче та у Старосамбірському районі.

Коштом обласного бюджету у сумі 25 000 грн і власними коштами в у сумі 75 000 грн реалізовано проєкт "Підготуй дитину Героя до школи ". До проєкту було залучено понад 50 дітей із сімей учасників АТО (ООС).

Уляна Кузик

У 2018 році організація була співорганізатором проєкту «Військово-патріотичний вишкіл «Золоті Леви», на який з обласного бюджету виділено 36,810 тис. грн та власних коштів на суму 20,0 тис. гривень. Усі кошти були спрямовані на заходи щодо патріотичного виховання молоді.

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Кузик Уляни» постійно співпрацює з Львівським обласним госпіталем інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи, військово-медичним клінічним Центр Західного регіону, Львівським державним онкологічним регіональним лікувально-діагностичним центром, Львівською обласною клінічною лікарнею, лікарнею швидкої допомоги та 8-ю міською клінічною лікарнею м. Львова, яким було передано різного роду обладнання та медикаменти.

Трьом дитячим лікарням (Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центру, Львівській обласній дитячій лікарні «ОХМАДИТ», міській дитячій клінічній лікарні на вул. П. Орлика) було передано спеціалізоване дитяче харчування та медикаменти різного призначення.

Чотири роки поспіль Благодійна організація «Благодійний Фонд «Кузик Уляни», для дітей загиблих учасників АТО (ООС), дітей бійців-добровольців та дітей малозабезпечених багатодітних сімей організовували свято Миколая.

З 2015 року благодійна організація постійно надає допомогу (передача медикаментів, засобів пересування, засобів гігієни, харчові продукти, мийний пилотяг) реабілітаційному Центру «Фенікс».

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Кузик Уляни» активно постійно співпрацює з територіальними центрами соціального обслуговування, зокрема передаються засоби гігієни.

Організація з 2016 взяла під опіку дівчину з обмеженою рухомістю — особу з інвалідністю і групи. Їй зробили ремонт у кімнаті, купити пральну машину, дошку Євмінова, постійно передаються засоби гігієни, неодноразово здійснювалась оплата послуг реабілітолога.

У 2018 році Благодійна організація «Благодійний Фонд «Кузик Уляни» брала участь у конкурсі проєктів (заходів) серед інститутів громадянського суспільства в рамках реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки й була серед переможців згаданого конкурсу.

У 2018 році організація спільно із ВП ГО «Правий сектор у Львівській області» підготувала патріотично-освітню програму «Уроки мужності», яка стала переможцем у конкурсі мікропроєктів. Кошти у сумі 35,150 тис. грн спрямовувалися також на заходи щодо патріотичного виховання молоді.

У 2018 році Благодійна організація «Благодійний Фонд «Кузик Уляни» також стала переможцем у конкурсу проєктів в рамках реалізації обласної програми «Молодь Львівщини» У 2019 році організація брала участь у конкурсі мікропроєктів у галузі сімейної політики. Зокрема, реалізовувались два проєкти:

  1. «Військово-патріотичний вишкіл «Золоті Леви». На його реалізацію було виділено 25000 грн. Вище зазначенні кошти спрямовувались на оренду малогабаритних макетів стрілецької зброї та оренду захисних окулярів для гри страйкбол.
  2. «Патріотична освітня програма «Уроки мужності» на яку виділено 24,0 тис. гривень. В рамках цієї програми проводилися уроки мужності за участі бійців добровольців 2-гої резервної сотні ВП ГО Правий сектор у Львівській області.

Впродовж останніх років (станом на 2021) Благодійна організація «Благодійний фонд Кузик Уляни» систематично залучає бюджетні кошти (обласний бюджет, місцевий бюджет) для надання соціальної допомоги цільовим аудиторіям організації.

Уляна Кузик:

«Працюючи у соціальній сфері, нам вдалося чітко сформувати чітке бачення потреб найбільш вразливих груп населення, які здебільшого полягають у відсутності професійної підготовки, можливості підвищення кваліфікації перекваліфікації, працевлаштуванні. Механізмом вирішення вказаної вище проблеми є створення соціального підприємництва «Кафе БАЗИЛІК». Унікальність соціального підприємництва полягає у втіленні у життя нових унікальних підходів, що дозволяють покращити соціальну дію, вирішення соціальних проблем конкретної категорії населення. Весь прибуток кафе буде спрямована на вирішення конкретних соціальних проблем певної категорії людей.»

Посилання[]

Advertisement