Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Андрій Боровик.jpg

Андрій Петрович Боровик (народився в місті Києві, громадянин України) — громадський діяч, виконавчий директор ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна».

Член Рада громадського контролю при НАБУ (2018).

Життєпис[]

З вересня 2003 року до червня 2007 року навчався у Національному університеті «Києво- Могилянська академія» на факультеті економічних наук, одержав Диплом бакалавра за напрямом підготовки «Економіка і підприємництво».

З вересня 2007 року до червня 2009 року навчався у Національному університеті «Києво- Могилянська академія» на факультеті економічних наук, одержав Диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Економічна теорія».

З вересня 2010 року до вересня 2011 року навчалась у Університеті Уоріка, (Ковентрі, Великобританія), одержав Диплом магістра за спеціальністю «Бізнес аналітика та консалтинг».

З січня 2007 року до червня 2007 року на посаді експерта у відділі моніторингу та збору кредитів управління супроводження продаж ЗАТ «ОТП Банк».

З липня 2008 року до липня 2015 року був фізичною особою-підприємцем Боровик Андрій Петрович.

З лютого 2012 року до липня 2013 року на посаді аналітика інформаційно-аналітичного департаменту ТОВ «Мілленіум Консалтинг».

З липня 2013 року до червня 2015 року на посаді аналітика інформаційно-аналітичного департаменту ТОВ «Севен Хілз Інвестментс».

З червня 2015 року до листопада 2015 року на посаді інспектора-аналітика відділу аналізу та розробки стандартів роботи управління реформ та забезпечення якості роботи Генеральної прокуратури України.

З листопада 2015 року до травня 2016 року на посаді начальника відділу адміністрування реформ управління реформ та забезпечення якості роботи Генеральної прокуратури України.

З травня 2016 року до серпня 2016 року на посаді консультанта з економічних питань ТОВ «Боровик та партнери».

З вересня 2016 року до квітня 2018 року на посаді операційного директора ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна».

З листопада 2016 року до теперішнього часу є фізичною особою-підприємцем Боровик Андрій Петрович.

З травня 2018 року на посаді заступника виконавчого директора ГО «Трансперенсі інтернешнл Україна».

З кінця 2018 року — виконавчий директор ГО «Трансперенсі інтернешнл Україна».

Компетентність[]

Експерт з досвідом роботи понад 5 років у сфері бізнес-консалтингу, інвестиційного аналізу й аналізу бізнес-процесів у державному секторі.

Тривалий час працював аналітиком в інвестиційній компанії. Має досвід роботи в державному секторі: як начальник відділу в управлінні реформ Генеральної прокуратури, відповідав за аналіз бізнес-процесів, зокрема в приймальні громадян ГПУ, відділі кадрів, місцевій прокуратурі; розробку стратегії впровадження реформ, у тому числі організацію конференцій, семінарів для співробітників правоохоронних органів, участь у створенні комунікаційної платформи для правоохоронних органів.

Посилання[]

АНДРІЙ БОРОВИК | TI Ukraine

Джерело[]

Advertisement