Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Артем Біденко

Артем Біденко (нар. 12 лютого 1981 в Києві) — український державний службовець і громадський діяч, експерт з маркетингових і політичних комунікацій, політолог, заступник Міністра інформаційної політики України.

Життєпис[]

1987—1998 — навчався в Київській школі № 129 із поглибленим вивченням іноземних мов.

1998—2004 — навчався в університеті «Києво-Могилянська академія» на факультеті гуманітарних та суспільних наук. Магістр політичних наук.

2000 — представляв факультет у Студентській колегії.

З 1999 — експерт в аналітичних організаціях (Інститут політики, Міжнародний інститут політичного аналізу, Лабораторія законодавчих ініціатив) та ЗМІ (редактор економічних новин на «Інтері», «Аргументи і факти» тощо).

2000—2003 — експерт в Міжнародному інституті порівняльного аналізу.

2007—2014 — президент компанії SA Political Communications, яка з 2004 року надає послуги з політичного консалтингу та медіапланування.

2006—2014 — співзасновник медіакомпаній: «Регіон Медіа», «Прана», «Рубі Консалтинг».

з 4 лютого 2015 — заступник Міністра інформаційної політики України, керівник апарату.

Виховує двох синів: Андрія (нар. 2007) і Юрія (нар. 2010).

Громадсько-політична діяльність[]

З 2003 займається професійним лобіюванням ринку зовнішньої реклами України як голова Координаційної ради Асоціації зовнішньої реклами України, Всеукраїнського об'єднання громадян.

Також з 2002 року — член Громадської ради при комітеті свободи слова та інформації Верховної Ради України, працював над Законом України «Про рекламу».

У 2005-2006 у Києві роках був організатором соціальної реклами «Країні не вистачає футболістів. Кохаймося!» (для поліпшення настрою) та «Мама, чому я урод» (для боротьби з наркоманією), які викликали певний осуд у суспільстві через їхню надміру радикальність.

З квітня 2014 року є радником Голови КМДА з питань суспільних комунікацій.

З 2010 року член політичної партії Українська Платформа Собор. Член Центрального проводу партії Республіканська платформа (раніше — «Собор»), голова Печерської районної організації цієї партії.

Член Ради з питань захисту прав споживачів при Кабміні, Ради з питань реклами при КМДА.

Блогер на інтернет-виданнях «Українська правда», УБР, «Ліга», «Еспресо.TV». Був позаштатним журналістом та політичним редактором газет «Українське слово», «Деловая Украина», «Деловая неделя», «Аргументы и факты в Украине», журналів Business Communication, «Профиль», «Компаньйон» та інших.

Співавтор двох книжок на теми українських виборів.

Посилання[]

Advertisement