Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Влад Котов – український підприємець, засновник інноваційної компанії Robo House (Дім роботів).
Проживає в місті Києві.

Основна інформація

Vlad Kotov.jpg

Глобальний маркетолог та інвестиційний менеджер. Директор міжнародної компанії B-SHARKS. Брав участь у понад 40 проєктах. Серед них більшість успішних українських стартапів. Випускник MBA школи Каліфорнійського політехнічного університету. Працював в команді з топ-менеджментом компаній Apple, Cisco, Pocketbook, Intel. Партнер міжнародних бізнес-інкубаторів Plug and Play, Rocketspace, Blackbox. Афіліат торговельно-промислових палат Нідерландів та Швеції. Неодноразово виступав спікером та суддею на багатьох міжнародних конкурсах молодих підприємців. Більш за все підприємцю до вподоби: HUGO, RoboBus, RoboHouse, SpaceBit, Space Niokr, Robomosters, Eco. Перший досвід роботи з апаратними продуктами Влад отримав у технічному центрі Plug and Play «Кремнієвої долини», пройшовши стажування в одній команді з топ-менеджментом компаній Ericson, VimpelCom, Альфа-Банк.

Досягнення

  • Має портфоліо проектів із робототехніки та IOT, в яких працював менеджером із продуктів та керівником команди.
  • У Влада понад 10 років в управлінні ІТ-продуктами.
  • Очолює команду з 50 інженерів у компанії RoboHouse.
  • Працював із програмно-апаратними продуктами від ідеї до MVP та виробництва; має досвід роботи в управлінні освітньою школою з робототехніки.
  • Створив освітню платформу Probox.
  • Переможець AY SOPHIA'S ROBOT CHOICE.
  • Переможець AT UKRAINIAN IT AWARDS 2018.
  • Переможець "BEST ROBO FEST".

Управління інвестиціями

На шляху створення девайсів та робототехніки Влад здобув досвід залучення грошей. Тісно співпрацював з провідними українськими інвестиційними компаніями – Dragon capital, Horizon Capital, Concorde capital. Міжнародні інвестиційні компанії – партнери Accel, Jerusalem ventures. У підсумку залучено $7 млн венчурного капіталу та $150 тисяч на краудфандингових платформах.


Соціальні мережі

Cторінка у Facebook: https://www.facebook.com/vlad.kotov.real
Cторінка у LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/kotovvlad/

Електронна пошта

vk@robo.house

Advertisement