Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Віталій Вовк

Віталій Васильович Вовк (народився 7 липня 1972 року у Львові) – громадський діяч, пенсіонер МВС України, засновник та президент громадської організації «Всеукраїнська відкрита ліга змішаних єдиноборств Реал Файт Промоушин», голова Комісії з фізичної культури і спорту Громадської ради при Львівській ОДА.

Життєпис[]

Народився, виріс, навчався і працює у місті Львові. Одружений. Має двох дітей.

Все життя присвятив спорту. З дитинства і по теперішній час займається єдиноборствами. Був переможцем різноманітних змагань з боксу, кікбоксингу та рукопашного бою. Тренерська діяльність з 1997 року.

Закінчив Національний університет «Львівська політехніка» (1995), Львівській державний університет фізичної культури (2011).

Проходив службу в ОВС України у Львівській області. Пішов на пенсію з посади керівника спеціального підрозділу швидкого реагування у спеціальному званні підполковник міліції. Неодноразово був відзначений МВС України під час проходження служби.

Громадська діяльність[]

Засновник та президент ГО «Всеукраїнська відкрита ліга змішаних єдиноборств Реал Файт Промоушин» (RFP). Є організатором професійних турнірів з ММА під егідою «RFP».

Є офіційним партнером Міжнародної федерації Bushido (IBF) та КОК (К-1), а також партнером Міжнародної американської телевізійної мережі «United Fight Alliance», яка здійснює трансляції на «NBC Sports».

З 2019 році голова Комісії з фізичної культури і спорту Громадської ради при Львівській ОДА (2019-2021).

Публікації[]

Автор методичного посібника та навчального фільму: «Бої без правил» — Абетка панкратіону (синтез боротьби та кулачного бою) та публікацій у збірнику науково-методичних робіт Львівського державного університету фізичної культури з актуальних питань «Здоровий спосіб життя».

Advertisement