Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Громадська спілка «Всеукраїнський аграрний форум» (ВАФ) — об'єднання аграрних асоціацій для представництва інтересів сільгосптоваровиробників на національному рівні.

Реєстраційні дані[]

Адреса: 04119, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ЗООЛОГІЧНА, будинок 4А, офіс 139

Члени[]

Всеукраїнський аграрний форум (ВАФ) об’єднує п’ять громадських організацій, які працюють в сфері агропромислового комплексу та відкритий для приєднання нових членів.

Співзасновниками ВАФ стали

Люди[]

Директором громадського союзу призначена Марія Дідух.

Рішення про прийняття в ВАФ приймається простою більшістю голосів членів правління; учасниками ВАФ можуть бути фізичні та юридичні особи, зареєстровані на території України або за її межами.

Завдяки консолідації зусиль асоціації мають на меті підвищити вплив громадськості на прийняття управлінських рішень в АПК, а також забезпечити ефективну комунікацію із міжнародними партнерами.

Діяльність[]

Серед перших кроків ВАФ – підготовка та підписання меморандуму щодо реформування та розвитку аграрного сектору, в якому будуть зафіксовано ключові принципи та напрями держаної стратегії в сфері АПК.

Також планується розпочати діалог щодо асоційованого членства в європейській організації Copa-Cogeca, яка об’єднує фермерів та сільськогосподарські кооперативи ЄС.

Посилання[]

Advertisement