Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Андрій Дикун

Андрій Євгенович Дикун (20 жовтня 1979, Бурштин) — український громадський діяч, директор ПП «Дикун», яке працює в напрямку аграрного консалтингу, президент Асоціації виробників молока, голова ГО Громадський актив Умані.

25 березня 2014 — 24 грудня 2014 — заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

Життєпис[]

Має диплом спеціаліста з відзнакою, Уманський національний університет садівництва, спеціальність «Менеджмент організацій», а також диплом магістра в Балтійському університеті бізнесу м. Кальмар, Швеція) ділового управління MBA.

Трудову діяльність розпочав у 2000 році на уманській швейній фабриці «Роксолана» із посади менеджера зовнішньоекономічної діяльності.

Із 2001 по 2002 роки проходив сільськогосподарську практику на крупнотоварній фермі в Данії.

З 2003 року працював приватним підприємцем, надаючи консультаційні послуги із залучення інвестицій в Україну.

В 2005 розпочав роботу в аграрній сфері. На сьогоднішній день є директором ПП «Дикун», яке працює в напрямку аграрного консалтингу.

Ініціював створення Асоціації виробників молока (АВМ). Із 2009 року обіймає посаду президента АВМ.

У 2014 був заступником міністра аграрної політики та продовольства України.

2012, 2014 — кандидат у народні депутати по одномандатному виборчому окрузі № 200 (самовисуванець).

2003-2014 — засновник і директор компанії, яка працює в сфері аграрного консалтингу та залучення інвестицій в Україну

Громадська діяльність[]

З жовтня 2015 року і дотепер голова правління Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор».

З січня 2015 року очолює ГС «Всеукраїнська аграрна рада».

З березня 2009 року по лютий 2014 року був ідейним натхненником та президентом Асоціації виробників молока. На сьогоднішній день членами Асоціації є більше ста підприємств, що розташовані по всій Україні. Асоціація об’єднує сільгосптоваровиробників з метою досягнення ними світових стандартів якості молока. Асоціація збільшує валове виробництво молока на внутрішньому ринку за рахунок якісного консалтингу.

Квітень 2013 р. — співголова Робочої групи з визначення механізмів регуляторної політики на ринку молока України. Робоча група вивчає та вирішує найважливіші питання молочного ринку. Створення такої групи стало можливим завдяки спільним зусиллям Асоціації виробників молока, Національної Асоціації молочників України Укрмолпром, Спілки молочних підприємств України, Міністерства аграрної політики та продовольства, а також ЄБРР і FAO.

Посилання[]

Advertisement