Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Економічна експертна платформа

Учасники[]

Центр економічних досліджень та прогнозувань “Фінансовий пульс” — Громадська організація «Центр економічних досліджень та прогнозування «Фінансовий пульс» була створена 2 березня 2015 з метою об'єднання зусиль учасників і експертів фінансового ринку України в напрямку його розвитку і вдосконалення.

Палата податкових консультантів — Консультування з питань податкової політики та дослідженнями у цій сфері один з основних напрямів діяльності ГО "Палата податкових консультантів"

ГО "Інститут податкових реформ" — об’єднує провідних фахівців і науковців, представників бізнес-середовища та органів державної влади з метою розробки стратегії реформування податкової політики задля забезпечення сталого суспільно-економічного розвитку в Україні.

CASE Україна – незалежна неприбуткова громадська організація, яка проводить економічні дослідження, аналіз та прогнозування макроекономічної політики.

Асоціація "Енергоефективні міста України" (АЕМУ) – добровільне, недержавне, неприбуткове об’єднання органів місцевого самоврядування створене з метою задоволення потреб своїх членів і відповідних територіальних громад.

ГO «Всеукраїнська агенція інвестицій та сталого розвитку» — заснована в 2015 році.

Центр розвитку цифрової економіки

Інститут громадянських свобод

Агентство по розвитку вексельного ринку

ГО «Інститут соціально-економічної трансформації» було створено з метою сприяння розбудові суспільства з відкритим доступом та досягненню сталого економічного розвитку країни.

Асоціація податкових консультантів

Документи[]

Посилання[]

Advertisement