Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Олексій Кавилін (2021)

Олексій Анатолійович Кавилін (народився 20 січня 1984) — державний службовець, науковець і громадський діяч, президент ГО «Київська обласна федерація шахів», екс-начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області, радник податкової та митної справи І рангу, кандидат політичних наук.

Життєпис[]

Закінчив:

  • Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка, отримав ступінь магістра в галузі менеджменту інноваційної діяльності.
  • Івано-Франківський Національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Газонафтопроводи і газонафтосховища».
  • Національну академію державного управління при Президентові України, отримав ступінь магістра державного управління.

Досліджував політичні інституції та процеси при кафедрі політології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата політичних наук у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Навчався за програмою «Управління публічними фінансами» у Harvard  Kennedy School, Бостон, США.

У 2003 році працював провідним фахівцем ТОВ «КПСМ-консалтинг», що спеціалізувалося на діагностиці трубопровідних транспортних систем. У 2004 році пройшов стажування в НАК «Нафтогаз України» і став помічником заступника Голови правління. З 2006 по 2008 роки обіймав керівні посади у комерційних структурах. У 2009 році був членом наглядової ради корпорації ПАТ «МОСТОБУД», а у 2013 – наглядової ради Консорціуму НВО «Укргідроенергобуд».

У 2014 році долучився до реформування податкової системи України, працюючи заступником директора Департаменту координації нормотворчої та методологічної роботи з питань оподаткування Міністерства доходів і зборів України.

З квітня 2014 року виконував обов’язки начальника Головного управління Міністерства доходів у Запорізькій області. У вересні 2014 року очолив Головне управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області.

З жовтня 2016 року обіймав посаду керівника Головного управління ДФС у Київській області.

Громадська діяльність[]

У 2020 році Олексія Кавиліна було обрано Президентом «Київської обласної федерації шахів». Після його обрання активно почали проводитись шахові турнірі, був створений і інформаційно наповнюється сайт федерації та її сторінка у Facebook.

20-21 липня 2021 за ініціативи Олексія Кавиліна було проведено дитячий шаховий турнір «Kyiv Chess Open» із рекордним призовим фондом – 200 000 гривень

Відзнаки[]

У 2016 році був нагороджений медаллю «За розвиток Запорізького краю» та орденом ІІІ ступеня «За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області».

Посилання[]

Advertisement