Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Гліб Канєвський

Гліб Олександрович Канєвський (народився 3 лютого 1989, в Олександрії, Кіровоградської області) — український політолог, публіцист, громадський діяч. Голова експертної організації StateWatch та керівник антикорупційної ініціативи «Проект „Марлін“».

Освіта[]

Закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Спеціальність — політологія.

Професійна діяльність[]

У 2011–2012 роках працював у сфері юридичного супроводу компаній в державних закупівлях.

З 2012-го року — експерт (з 2015 — керівник) Відділу боротьби з корупцією Центру «Ейдос» (до 2016 — Центр політичних студій та аналітики). Веде проекти з протидії корупції, в тому числі у сфері державних закупівель.

Автор численних аналітичних матеріалів для видань Forbes.ua[1] , «Наші Гроші»[2], «Економічна правда»[3][4][5][6][7][8] , «Українська правда»[9] тощо.

Громадська діяльність[]

У 2016 році — член конкурсної комісії з обрання директора новоствореного Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів (за квотою ВРУ)[10].

З 13 жовтня 2017 — голова громадської ради того ж органу[11].

Примітки[]

 1. Статі Гліба Канєвського на Forbes.ua
 2. Як уникати тендерів? «Досвід» київських РДА
 3. Їду в Магадан. Куди подітися тим, хто хоче до Росії
 4. Передоплата на тендерах: без корупції?
 5. Хто відповість за скандальну вакцину
 6. Хотят ли русские войны
 7. Як реформувати міліцію
 8. Хто нагодував солдатів гнилою картоплею
 9. Блог Гліба Канєвського на сайті Українська правда, переглянуто 3 липень 2014
 10. Про затвердження складу конкурсної комісії з відбору кандидата на посаду Голови Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів: Розпорядження КМ України від 30 березня 2016 р. № 244-р Архівовано 06.04.2016
 11. Склад Громадської ради при Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

Вибрані публікації[]

Посилання[]

Advertisement