Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Клуб Сталого Бізнесу – проект Агенції місцевого економічного розвитку міста Бурштина для розвитку та підтримки соціального підприємництва.

Засновник проекту — Олександр Бабій.

Проект реалізується спільно Кремінською бізнес-асоціацією (Луганська область) та Агенцією місцевого економічного розвитку м.Бурштина (Івано-Франківська область).

Передумови та історія проекту[]

Кремінський, Сватівський та Старобільський райони Луганської області – переважно сільськогосподарські території, без великих промислових об’єктів. 118 000 тисяч жителів та 22 000 ВПО потребують якісного працевлаштування, яке здатне забезпечити тільки малий та середній бізнес. Місцеві підприємці та зацікавлені представники ВПО, які хочуть розпочати власну справу, потребують якісних консультаційних послуг, в першу чергу – з питань маркетингу, продажів, організації та автоматизації бізнес-процесів, підбору та управління персоналом.

У 2013-2014 роках був започаткований та профінансований у рамках Стратегії соціального партнерства ДТЕК та міста Бурштина. У 2015 році отримав підтримку Програми Розвитку ООН за фінансового внеску Уряду Японії.

Мета і завдання[]

Мета проекту – сформувати мережу дієвих бізнес-центрів для місцевого населення та ВПО у Кремінському, Сватівському та Старобільському районах Луганської області, яка за допомогою просування затребуваних місцевим бізнесом послуг (маркетинг, продажі, управління бізнес-процесами і персоналом) та ефективних технологій підтримки (консультації, коучинг, менторинг) сприятиме створенню нових робочих місць і започаткуванню діяльності нових підприємців.

Завдання проекту:

  • Покращення матеріально-технічної бази бізнес-центрів (БЦ) у Кремінній, Сватово та Старобільську;
  • Підвищення компетенції фахівців БЦ та менторів з залученням експертів, шляхом проведення виїзного тренінгу та мережевих зустрічей;
  • Формування Дорожньої Карти Бізнес-центру з картками ключових послуг та сценаріями роботи для фахівців;
  • Розробка інтернет-порталу для клієнтів, підготовка бізнес-планів та надання підтримки менторів для початкуючих та існуючих підприємців, налагодження ділових контактів між Луганською та Івано-Франківською областями;
  • Презентація нових послуг та можливостей бізнес-центрів для ключових партнерів – місцеві влади та бізнес-асоціації, ВПО.

Інші ініціативи та проекти[]

Ініціатива «Центри підтримки бізнесу – інститути розвитку Луганщини» реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах Проекту «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» ) та Уряду Японії.

Проект «Економічне і соціальне відновлення Донбасу» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.

Посилання[]

Advertisement