Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Андрій Колодюк – український серійний підприємець та венчурний інвестор, громадський діяч

Громадська діяльність[]

В серпні 2014 року Андрій ініціював створення Української асоціації венчурного та приватного капіталу (UVCA), а в листопаді 2014 року був обраний Головою Наглядової ради Асоціації.

Підприємництво[]

Почав свою підприємницьку діяльність в Нью-Йорці в 1992 році і на сьогодні вже є засновником більше 10 компаній в ІТ, телекомунікаційній, інтернет та медіа сферах із загальним прибутком більше $ 1 млрд.

В 2008 році Андрій вийшов із попередніх компаній та заснував Divan.TV. Сьогодні, будучи одним із перших сервісов потокового ОТТ, Divan.TV доступний в 200 країнах світу та орієнтований на етнічні групи українців, що проживають у всьому світі.

В 2012 заснував венчурний фонд - AVentures Capital, орієнтований на інвестування в ІТ та веб-проекти на ранніх стадіях. Андрій — засновник та керуючий партнер AVentures Capital.

Наразі в портфель AVentures Capital входять такі компанії як Petcube, Augmented Pixels, nuPSYS, VOX, CheckiO, StarWind Software. Венчурний фонд здійснює сумісні інвестиції із ABRT, Almaz Capital, Vegas fund, TA Venture, the Hive та іншими інвесторами. Основним критерієм є націленність на світовий ринок та наявність технологічної команди в Україні (чи родом із України).

Відзнаки[]

Обраний Young Global Leader (від України) в рамках Всесвітнього економічного форуму (WEF) у 2008 році.

Посилання[]

Advertisement