Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Комітет підприємців України — створений для консолідації активного підприємницького співтовариства, захисту інтересів спільноти (перш за все МСБ), та затвердження в Україні ліберальних принципів ринкової економіки.

Люди[]

  • Олександр Мисишин. Підприємець. Закінчив Міжнародний Інститут Менеджменту (МВА), першу на території колишнього СРСР бізнес-школу. Посідає керівні посади в кількох компаніях, в тому числі і міжнародних. Є акціонером ПАТ "Томак". Перший заступник голови в Федерація академічного веслування міста Києва.
  • Едуард Курганський
  • Василь Савенко. Закінчив Львівський університет ім. Івана Франка, за фахом фізик-теоретик. Почав займатися підприємницькою діяльністю з середини 90-х років у сферах фінансів, будівництва та машинобудування. Бере участь в діяльності ГО «Комітет підприємців Львівщини».
  • Тарас Кулій. Закінчив фізико-математичний факультет Львівського університету ім. Івана Франка, кандидат фізико-математичних наук. Займався бізнесовою діяльністю з середини 90-х років у сферах фінансів, машинобудування, нерухомості. Приймав активну участь в діяльності ГО «Комітет підприємців Львівщини».
  • Наталія Григоренко. Закінчила Київський політехнічний інститут. Працювала інженер-програмістом КНУ ім. Т. Шевченко. Має багаторічний досвід бізнес-діяльності у сферах торгівлі, технічного та IT забезпечення автотранспорту. Бере участь в проектах по захисту і розвитку малого і середнього бізнесу.
  • Ксенія Костенко. Випускниця Київського національного університету ім. Т. Шевченко. Більше 20 років займається бізнесом у сфері друку. Бере участь у діяльності ГО «Ділові українські жінки»

Посилання[]

Advertisement