Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Руслан Краплич

Руслан Краплич — громадський діяч, експерт з фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій, голова Ради директорів у Фундація імені князів-благодійників Острозьких.

Експертиза[]

Руслан є автором 20 книг, більшість з яких присвячені фандрейзингу й розвитку неприбуткових організацій, понад 300 наукових та публіцистичних статей, 16 тренінгових курсів. З 1996 по 1999 рр.,сприяв створенню і розвитку регіональних бізнес центрів. З 2000 року консультував та супроводжував створення бізнес мереж (автосалони\автогради, дистрибуція промислових товарів, маркетингові і рекламні агенції).

Має сертифікат вдосконалення кваліфікації менеджера за спеціалізацією Динамічне управління у проектному менеджменті від українського відділення Всесвітнього банку.

Навчався у Каліфорнійському державному університеті Чіко, в 2001 році отримав там сертифікат з адвокації та лобіювання.

Проходив ряд тренінгів для тренерів: Каунтерпарт Інтернешинал (США) та Фонд Освіта для демократії (Польща).

Кваліфікований як тренер у 1997 році, як автор тренінгового курсу – у 1998 році, проходив кваліфікаційні тренінги FED\АFT у 2000 та 2001 роках. Є засновником кількох консалтингових компаній, які сприяли розвитку мережі автосалонів європейських торгових марок,банків і фінансових установ в різних регіонах України. Очолював в Україні ініційовану Дж. Соросом Антикризову гуманітарну програму з липня 2009 року, по липень 2011.

Громадську діяльність розпочав із голодування студентів 1990 року, після чого очолював низку відомих і впливових в Україні громадських і благодійних організацій (Фундація імені князів-благодійників Острозьких, Волинський ресурсний центр, Західноукраїнський центр соціального партнерства, благодійний фонд «Патріот Запоріжжя»).

У якості експерта працював за запрошеннями: Програми Партнерства Альянсу Каунтерпарт (програма, фінансована USAID), Програми Розвитку та Інтеграції Криму ООН, Української Освітньої Програми Ринкових Реформ (програма, фінансована USAID), Фонду Євразія, Міжнародного фонду “Відродження”, Програми розвитку ООН, Програми “Партнерство за прозоре суспільство” (програма, фінансована USAID), ISAR – Єднання, Форум Сюд (Швеція), Світового Банку, ОБСЄ, МОМ, Програм Європейської Комісії, IREX, програма «Бібліоміст» (за підтримки Фонду Біла та Мелінди Гейтс), IFES (оцінка ефективності проектів фінансованих CIDA), СІРЕ (заснований Американською торговою палатою і NED) ін.

Має досвід роботи в інших країнах: Азербайджан, Грузія, Білорусь, Молдова, Росія, Польща, Словаччиніа Угорщина, США. З 2000 по 2006 роки був членом Контактної групи Світового банку з обговорення Стратегій допомоги Україні, яку з 2007 року перетворили на групу «Стратегії партнерства з Україною» до 2012 року.

Контакти[]

Контактні дані: r.kraplych@platforma-msb.org

Посилання[]

Advertisement