Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Віталій Лесько

Віталій Миколайович Лесько (народився 25 листопада 1974 року в м. Рівне) — підприємець і громадський діяч. Фахівець з PR, ротарієць.

Громадська діяльність[]

Із червня 2012 по теперішній час — член ГО «Ротарі клуб міста Рівне», з липня 2014 по липень 2015 - президент цього клубу.

Травень 2014 - січень 2015 - голова комітету із будівництва, землевпорядкування та природних ресурсів Координаційної громадської ради в Рівненській області.

Січень 2015 - лютий 2016 - голова комітету з будівництва та архітектури Громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації.

Лютий 2016 - січень 2019 - Голова Громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації.

Вересень 2015 - теперішній час - член президії платформи громадянського суспільства «Збудуємо Європу в Україні» м. Київ, координатор групи № 9 (малий бізнес, сфера послуг, захист прав споживачів, створення нових підприємств).

Листопад 2015 - теперішній час - експерт центру підтримки реформ при Міністерстві економічного розвитку й торгівлі та Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Грудень 2015 - теперішній час - учасник робочої групи № 3, української сторони платформи громадянського суспільства «Україна-ЄС», економічне та транскордонне співробітництво.

2016-2019 - PR-консультант проекту «Громадська синергія» (Фонд Відродження). Співавтор та піар-консультант проекту «Захиснику повага і турбота» (Реабілітація учасників АТО, Рівненська облдержадміністрація). PR-консультант різноманітних бізнес-проектів у Західному регіоні України.

Із липня 2018 - Офіцер ROTARY D2232. Голова комітету із PR Rоtary в Дистрикті 2232 (Україна-Білорусь). Відповідає за PR і публічний імідж цієї організації в Україні та Білорусії.

Обраний губернатором Ротарі Д2232 (Україна, Білорусь) на 2022/2023 ротарійський рік.

Учасник Революції Гідності.

Життєпис[]

Закінчив Рівненський гуманітарний університет, ф-т математики та інформатики, спеціальність: вчитель математики та інформатики, інженер програміст (1991—1996).

1994-2003 — ТзОВ ВФ «ЧІП», зав. магазином «ОРГТЕХНІКА», поліграфічним відділом, відділом реклами.

2004-2007 — ТзОВ «Туплекс-Україна» (філія Польської фірми) - керівник філії. Штат 8 осіб. Сфера діяльності: торгівля матеріалами для будівництва та реклами; організація продаж; менеджмент; адміністрування.

2007-2008 — ТзОВ «Арсенал», м.Одеса. Регіональний директор із оптового продажу. Сфера діяльності: оптовий продаж корпусних меблів у 5 областях України (Рівненська, Волинська, Хмельницька, Вінницька, Житомирська).

2008-2009 — ТзОВ «Пластікс-Україна» (колишня «Туплекс-Україна»), регіональний директор. Штат 40 осіб. Сфера діяльності: оптовий продаж матеріалів для будівництва та реклами в 4 областях України: Рівненська, Волинська, Хмельницька, Житомирська. Керував роботою 4 філій компанії. Займався навчанням персоналу компанії, активним продажем матеріалів та перемовинами з ключовими клієнтами компанії в регіоні.

Підприємництво:

1998-1999 рр. - Студія «Віка-ДИЗАЙН», співвласник, директор, штат 12 осіб. Поліграфічні та рекламні послуги. Створення та випуск газети «Рівненський Діалог».

Із 2003-го року і по даний час - власник студії «ЛесьКо-дизайн». Штат 12 осіб. Сфера діяльності:

 1. Створення нових бізнес проектів, маркетингові дослідження.
 2. Розробка креативу, бренду, лого, рекламних компаній.
 3. Проектування та виробництво всіх видів зовнішньої реклами.
 4. Оформлення фасадів композитним алюмінієвим листом.
 5. Проектування та монтаж полікарбонатних конструкцій.
 6. Фрезерувально-гравірувальні та зварювальні роботи.
 7. Розробка та виготовлення промоційного та виставкового обладнання.

Із 2008-го - власник дизайн студії «Диз L», штат 6 осіб. Сфера діяльності:

 1. Дизайн логотипів, фірмового стилю.
 2. Розробка візуальних концепцій. Виготовлення бренд-буків.
 3. Дизайн інтер'єра (ресторани, кафе, готелі...) та екстер'єра (фасади).
 4. 3-Д промисловий дизайн та анімація.

Із 2018-го - власник PR-агенції «DOME». Сфера діяльності:

 1. Розробка PR-стратегій.
 2. Розробка та реалізація PR-кампаній.
 3. Розробка та реалізація акцій з вибухового PR (хайп).
 4. PR-консультації та тренінги.
 5. SMM, SEO, CRM, SRM.

На даний момент всі бізнес-проекти працюють автономно, і не потребують уваги.

Одружений, має двох синів.

Фінансово незалежний. Не брав участі в політичних проектах та партіях. Не займав посад та не працював у державних органах.

Відзнаки[]

 • Подяка Прем'єр міністра України від 08.11.2018р. № 20875 за активну громадянську позицію та вагомий внесок у налагодження взаємодії органів виконавчої влади та громадськості.

Експертиза[]

Загальний стаж професійної та підприємницької діяльності - 24 роки. З них майже 20 років керівником середньої та вищої ланки.

Володіє комп'ютерною технікою та засобами зв'язку. На професійному рівні працює з програмами: MS Word, MS Exel, Corel Draw, 3D-Max, Adobe Photoshop, Illustrator.

Вільно володіє російською й українською мовою. Англійська та польська - на розмовному рівні.

Останні 16 років розробляє та створює нові бізнесові та гуманітарні проекти.

Підтримує дружні ротарійські стосунки з підприємцями Польщі, Словенії та Німеччини. Використовує їх досвід реформ у своїй підприємницькій та громадській діяльності. Знайомий з проблемами малого та середнього бізнесу в Україні, проблемами в податковому обслуговуванні бізнесу тощо…

Проходив навчальні тренінги з командної роботи, менеджменту, мотивації, медіації.

Advertisement