Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement
Файл:Lozynskyi Roman.jpg

Роман Лозинський

Роман Михайлович Лозинський — політик, політолог, пластун, голова Політради Української Галицької Партії.

Життєпис[]

Навчався у:

  • Львівському національному університеті ім. Івана Франка,
  • Українському Католицькому Університеті,
  • Школі публічного адміністрування.

Завершив кілька освітніх політичних програм. Зокрема, є випускником “Вищої Політичної Школи”, “Політичних студій”, пройшов багато тренінгів на теми партійного будівництва.

2016 року стажувався у Канадському парламенті, працював в офісі депутата. До його обов’язків належали робота над написанням промов, асистування голові постійного комітету громадянства та імміграції, аналіз та опрацювання петицій, відповіді на запити виборців, аналітика та співпраця з медіа, підготовка та проведення заходів за участі депутата.

У 2017 році був заступником голови Політради Української Галицької Партії та керівником Секретаріату партії. Налагодив та координував роботу експертних груп УГП.

31 березня 2018 року на 7 З'їзді Української Галицької Партії його обрали головою її найвищого управлінського колегіального органу - Політради.

Громадські ініціативи[]

Заснував у Львові Школу Молодої Еліти, реалізував низку соціальних та молодіжних проектів, серед яких – перший велосипедний вагон в Україні.

Цікаві факти[]

Близьким родичем Романа Лозинського – двоюрідним братом його прабабці – був Президент Західноукраїнської Народної Республіки Євген Петрушевич. А його прадід Володимир Кузьмович був головою Секретаріату найбільшої в тодішній Галичині політичної партії – Українського національно-демократичного об’єднання.

Контакти[]

  • lozynskyy.romanAt.gifgmail.com [1]

Примітки[]

Посилання[]

Advertisement