Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Вадим Міський

Вадим Васильович Міський  — український громадський діяч, фахівець у галузі медіа та адвокації. Програмний директор ГО «Детектор медіа». Секретар Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Експерт Реанімаційного пакету реформ.

Професійна діяльність[]

З 2018 року працює програмним директором ГО «Детектор медіа» — українського аналітичного центру та однойменної групи онлайн-видань, що спеціалізуються на проблемах медіа, інформаційної політики та медіаграмотності[1].

З 2015 року член Наглядової ради Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України», обраний від громадських організацій у сфері захисту прав дітей та молоді[2]. У лютому 2017 року обраний Секретарем Наглядової ради ПАТ НСТУ[3]. Автор публікацій про завдання та перебіг реформи державних телерадіокомпаній у суспільне мовлення. У 2018 році розробив та представив нову модель фінансування Суспільного мовлення в Україні[4].

У 2014—2018 обіймав керівні посади в Реанімаційному пакеті реформ — найбільшій українській коаліції громадських організацій та аналітичних центрів, що об'єдналися заради просування та контролю за здійсненням реформ. Керував відділом адвокації РПР, координував діяльність експертних груп РПР, а також був членом Ради РПР (2014).[5] Під керівництвом Вадима Міського відбувалася розробка Дорожньої карти реформ РПР[5] у 20 напрямах державної політики, а також підготовка регулярних оглядів «Реформи під мікроскопом»[6].

У 2013—2014 на національному рівні координував регіональну мережу Громадського руху ЧЕСНО (ГО «Центр UA»), а до того — регіональну платформу руху в Чернівецькій області.

Громадська діяльність[]

З 2018 року є головним експертом групи з медіареформи Реанімаційного пакету реформ[7].

З 2018 року є членом Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна—ЄС[8] — одного із чотирьох органів Асоціації Україна—ЄС, котрий об'єднує представників громадянського суспільства України та членів Європейського економічного і соціального комітету з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію.

З 2013 співзасновник і директор ГО «Лабораторія демократичних трансформацій», яка веде діяльність у таких напрямах: становлення прозорого, відкритого та підзвітного врядування в Україні через впровадження антикорупційних інструментів, участі громадян в прийнятті рішень; підвищення обізнаності виборців задля усвідомленого та вільного голосування; підтримка свободи слова та розвитку суспільного мовлення.

Освіта[]

Має ступінь магістра спеціальностей «Прикладна математика» та «Державна служба», які здобув у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Переможець Всеукраїнської олімпіади з європейської інтеграції, 2013[9].

Випускник Internationale Akademie für Führungskräfte (Гуммерсбах, Німеччина) за напрямом «Стратегічне планування», Міжнародної літньої школи медіа права[10], а також Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади 2012—2013 рр.

Публікації[]

Примітки[]

Посилання[]

Advertisement