Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Національна платформа малого та середнього бізнесу — неформальна мережа організацій.

Національна платформа МСБ не має статуту, внутрішніх положень чи інших жорстко визначених норм діяльності.

Керується місією, набором цінностей та принципів діяльності, які детально описані, доступні широкому загалу та прийняті усіма учасниками мережі.

Учасники[]

Ключові учасники:

Олександр Бабій – директор Агенції місцевого економічного розвитку м.Бурштина, співзасновник Клубу Сталого Бізнесу, керівник проектів, експерт з фандрейзингу.
Наталія Баландіна – незалежний консультант з Організаційного розвитку та управління неприбутковими організаціями, член ініціативної групи з розвитку мережі Національної Платформи МСБ та її веб- порталу з метою консолідації підприємницької спільноти та сприяння створенню і становленню нових інституцій підтримки МСБ, забезпечення аналітики, комплексної навчальної програми для потреб діяльності і розвитку сектору МСБ, просування «Національної програми» від сектору МСБ в діалозі з урядом та приватним сектором.

Старший консультант з питань політики розвитку МСП в проекті EU4Business- FORBIZ, що впроваджується в Україні GFA Consulting Group у співпраці з GTZ та Berlin Economics та поцілює створення кращого бізнес-середовища

З 2010 по 2016р. очолювала Представництво Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE) в Україні, яке адаптувало та запроваджувало для України навчальні програми для підприємницьких об’єднань з найкращих світових практик корпоративного управління, анти-корупційних ініціатив, демократичного розвитку та захисту і просування інтересів малого та середнього бізнесу (адвокасі). Представництво було виконавцем проектів підтримки невідкладних реформ для покращення бізнес середовища, запобігання корупції в Україні та ініціатив зміцнення громадської довіри та залучення підприємців у громадах постраждалих від збройного конфлікту на Сході України за фінансування Національного Фонду підтримки Демокрації (NED) та Агенції США з міжнародної технічної допомоги (USAID). Брала участь в комітетах донорських організацій та міжнародних проектів з оцінки конкурсних бізнес планів та заявок на надання грантової підтримки на виконання проектів та започаткування /відновлення бізнесу ВПО.

Раніше була радником в проекті USAID «Україна: верховенство права», керівником компоненту «Вдосконалення судового адміністрування та діловодства», координатором Робочої групи з вдосконалення кадрової політики та адміністрування судів, забезпечувала організаційну, методологічну, консультаційну та експертну підтримку створенню ГО «Українська Асоціація Розвитку Судового Адміністрування». За її координування було розроблено та прийнято в усіх судах України «Правила Поведінки працівників суду», впроваджено програму навчання з кадрової політики та управління персоналом для судових адміністраторів та голів судів.

В рамках проекту ТАСІS – IBPP „Українські профспілки як партнери в соціальному діалозі” забезпечила видання методичних збірок для профспілкових тренерів та навчання лідерів профспілкового руху 7 Всеукраїнських профспілок. Була координатором програми розвитку викладацької майстерності на програмах МБА в 26 ВНЗ України в рамках проекту USAID «Бізнес менеджмент освіта в Україні».

Має понад 15 років досвіду управління та координування проектів міжнародної технічної допомоги, досвід держслужби на посаді керівника самостійного структурного підрозділу, працювала як бізнес-тренер, має досвід створення навчальних програм з ділової етики, управління персональними фінансами, організації бізнес процесів, стратегічного планування та управління, досвід роботи в маркетингу, в туризмі, в небанківському фінансовому секторі.

Має ступінь магістра бізнес адміністрування Міжнародного Інституту Менеджмента (МІМ-Київ) та ступінь IOM з управління неприбутковими організаціями, торгово-промисловими палатами та бізнес асоціаціями Інституту Організаційного Менеджменту при Торговій Палаті США, Північний Університет Вілланови, Філаделфія.

Вільно володіє українською, російською, англійською, німецькою мовами. Контактні дані: n.balandina@platforma-msb.org

Руслан Краплич – голова Ради директорів Фундації імені князів-благодійників Острозьких
Богдан Мосунов – голова громадської молодіжної організації “Молодь та підприємництво”

https://www.facebook.com/mp.sumy

Керівник проектів, залучений консультант в проектах за спеціалізацією: розвиток малого і середнього підприємництва, регуляторна політика, антикорупційна експертиза, М – Тест (тест адміністративного навантаження на МСП), управляння проектами, регіональні адвокасі кампанії, формування регіональних порядків денних для бізнесу.

Освіта та підвищення кваліфікації: університет інформатики та прикладних знань у Лодзі (Польша) по програмі: «Управління європейськими проектами у фінансовій перспективі 2014-2020” (2016 рік) , програма «Improving methods and Skills to Reduce Adminstrative Burden on SME Sector» (2015 рік), программа ПРООН «Антикорупційна експертиза» (2015 рік), програма CIPE «Розвиток потенціалу Бізнес асоціацій в України» (2012 рік) та «Просування місцевого порядку денного для бізнесу» (2015 рік), Національна академія державного управління при Президентові України (2012 рік), СумДУ (2002) та інші. Контактні дані: b.mosunov@platforma-msb.org, www.facebook.com/bogdan.mosunov

Олександр Печалін – голова правління Cпілки підприємців «Стіна» з 2001 року, Голова громадської ради при Вінницькій обласній державній адміністрації, керівник проектів, тренер і консультант.

Спеціалізується на питаннях місцевого економічного розвитку, адвокації, регуляторної політики, управлінні бізнес-асоціаціями. Має вищу економічну освіту. Пройшов навчання в міжнародних проектах USAID, TACIS, CIPE, UNITER.

Сертифікований тренер з фасилітації (USAID) та з питань регуляторної політики (USAID LEV). Сертифікований фахівець в області зниження адміністративного навантаження на малий та середній бізнес (ЕCORYS, Голландія) і управління бізнес – асоціаціями (СIPE).

Багаторічний досвід роботи в податковій службі і керівництві консалтинговою компанією «Системний бізнес консалтинг». Великий досвід у сфері розробки, підготовки, лобіювання проектів законодавчих та нормативних актів, що регулюють підприємницьку діяльність. В 2008-2010 рр. керував офісом уповноваженого Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Вінницькій області, є членом низки консультативних структур при органах влади, включаючи Раду підприємців при КМУ (2010-2012 гг.). Контактні дані: o.pechalin@platforma-msb.org, info@stina.org.ua

Ганна Стрикун – директор із зв'язків з громадськістю ГС “Національна організація роздрібної торгівлі” (НОРТ), директор “НОРТ Консалтинг”
Любомир Чорній – директор Консалтингового об’єднання «Центр громадської експертизи»

Спеціалізується на питаннях розвитку малого і середнього підприємництва, регуляторної політики, місцевого економічного розвитку та бюджетної політики.

З 2000 року займається консультаційною діяльністю. Надавав послуги і брав участь в реалізації проектів ПРООН в Україні, Асоціація міст України, Centre for International Private Entrepreneurship, Tetra Tech Co., Booz Allen Hamilton Inc. (США), Conference Board of Canada (Канада), Transtec Inc. та Human Dynamics (Бельгія), Forum Syd та Sipu Int. (Швеція), Birks & Sinclair As. (Великобританія) та інші.

Працював директором, старшим радником та експертом в низці проектів міжнародної технічної допомоги, зокрема у проектах USAID “Лідерство в економічному врядуванні”, “Невідкладні реформи для покращення бізнес-клімату в Україні”, “Економічний розвиток українських міст” та “Мережа громадянської дії в Україні”, проектах Уряду Канади “Місцевий економічний розвиток міст України” та “Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку міст України”, проекті Sida “Pеформa бюджетного процесу та управління технічною допомогою”, проектах EU/EC “Розбудова громадянського суспільства” та “Розвиток громадянського суспільства у вибраних регіонах” тощо. Закінчив юридичний факультет Прикарпатського університету ім. В. Стефаника (м. Івано-Франківськ, 2000 рік).

Учасник низки міжнародних навчальних програм: Програма візитерів для молодих політиків, Державний департамент США (США, 2001 рік); Медіа-стратегії для соціальних змін, Програма МАШАВ, Міністерство закордонних справ Держави Ізраїль (Ізраїль, 2003 рік); Права людини і гуманітарне право, Інститут Рауля Валінберга – Лундський університет (Лунд – Стокгольм, Швеція, 2005 рік); Програми Фонду Фридріха Наумана за Свободу “Підтримка розвитку малого і середнього підприємництва” (Німеччина, 2014 рік) та “Майбутнє лібералізму у світі” (Сербія – Німеччина, 2015 рік), а також спеціалізованих тренінгів для тренерів-консультантів: Стратегічне планування і місцевий економічний розвиток, Проект АМР США “Економічний розвиток українських міст”, Chemonics Int. (м. Київ, 2005 рік); Міжнародні принципи регулювання діяльності НУО, Міжнародний центр некомерційного права (м. Київ, 2002 рік) та інших. Контактні дані: l.chornii@platforma-msb.org

Микола Ганул, віце-президент ГС «Національна організація роздрібної торгівлі» (НОРТ)

www.facebook.com/nort.org.ua www.nort.org.ua

Основні компетенції та знання: загальний менеджмент, стратегічне планування, управління проектами. Народився в м.Кіровоград. Закінчив будівельний технікум (1984), МАУП (управління персоналом, 1998-2002), Києво-Могилянську бізнес-школу (міні МВА, Фінанси, 2013), Вільну школу економіки та Вільну школу політики (2015).

У 2010 році відкрив мережу кав’ярень «Croissant & Coffee». До Євро-2012 була організована мережа туристичних інформаційних центрів (tourinfo.kiev.ua).

Член Громадської ради Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України.

Микола Ганул вибирає ті напрямки діяльності, які соціально затребувані, багато уваги приділяє суспільним питанням. У людях цінує активну життєву позицію.

Контактні дані: n.ganul@platforma-msb.org

Посилання[]

Advertisement