Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Податковий кодекс Розвитку, також ліберальний податковий кодекс — проект від Асоціація платників податків України.

Асоціація платників податків України працює над удосконаленням проекту Ліберального Податкового Кодексу України та відкрита до діалогу і співпраці (проект ПКУ та більш детально на сайті АППУ http://www.appu.org.ua/news/--04545/)

Історія[]

Перша презентація законопроекту відбулася 23 листопада 2016 на бізнес-форумі «УКРАЇНА LEVEL UP – 2016».

З 8 грудня 2016 року по 21 квітня 2017 року, авторський колектив здійснив Всеукраїнський тур з обговорення проекту ліберального Податкового кодексу України з українським бізнесом, під час якого проведено зустрічі та круглі столи з представниками влади, бізнесу, громадських організацій та науковцями. Розробники Проекту провели 19 круглих столів у 15 областях України.

Весь процес обговорення законодавчих змін переконав розробників у правильності рішення щодо необхідності прийняття єдиного системного документа, який допоможе розпочати в державі процес реінвестування у власне виробництво і тим самим розвивати вітчизняний бізнес.

На сьогоднішній день це вже зовсім інший документ, ніж той, який був представлений восени 2016 року. Розробники вислуховували кожного хто був небайдужим, - хто надавав раціональні пропозиції і обґрунтовані зауваження та враховували їх – коригуючи, змінюючи та удосконалюючи Проект.

Станом на квітень 2018 цей документ уже не є продуктом лише Асоціації платників податків України. Завдяки конструктивним зустрічам та спілкуванням з українським бізнесом Проект змінений більш як на 80%.

Контакти[]

Див. також[]

Посилання[]

Advertisement