Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Зіновій Свереда

Зіновій Іванович Свереда (народився 28 вересня 1976 на Львівщині) — науковець і громадський діяч, доктор соціальної економіки, фахівець з розвитку громад, соціального підприємництва та кооперації згідно з принципами сталого розвитку, заступник голови Громадської ради при Львівській ОДА.

Життєпис []

Закінчив економічний факультет університет Імені Івана Франка та Український Католицький університет. Крім того, закінчив докторські студії у Папському  Григоріанському Університеті, а якому  протягом кількох років викладав курси «соціальної економіки» та «кооперації».

Є експертом з розвитку територіальних громад, автором програми сімейного підприємництва в Україні, дослідником економічної історії України, рецензентом наукових докторських досліджень та дисертацій.

Засновник консалтингової групи «Академія Етики та Економіки», кількох кооперативів та соціальних підприємств, науковий екс-доцент Папського Григоріанського Університету (Рим, Італія), експерт Української Кооперативної Федерації.

Розвиває проєкти з соціального підприємництва, кооперації, розвитку об`єднаних територіальних громад в Україні.

Громадська діяльність[]

Є співзасновником ГО «Сталий ринок».

21 травня 2019 обраний заступником голови Громадської ради при Львівській ОДА.[1] В громадську раду його висунула громадська організація «Сталий ринок».

Примітки[]

Посилання[]

Advertisement