Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Микола Скиба

Микола Скиба — експерт з питань освіти й компетенцій майбутнього в Український інститут майбутнього, експерт в програмі ЕС з питань креативних індустрій.

Життєпис[]

Закінчив Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка за фахом «історик». Під час навчання в аспірантурі на кафедрі етнології досліджував тему трансформації традиції та процеси самоорганізації в локальних спільнотах ХІХ - ХХ ст. Автор низки наукових публікацій на згадані теми.

Впродовж 2006 – 2007 років – старший консультант Національного інституту стратегічних досліджень у царині культурної політики.

Очолював освітньо-тренінговий напрямок в ГО «Агенція культурних стратегій», засновник освітньої платформи Next Generation Business School.

Модератор платформи стратегічних ініціатив «Культура2025».

Учасник кількох міжнародних проектів, зокрема – Національний координатор проекту ЄС та Ради Європи COMUS, експерт з креативних індустрій програми ЄС "Культура і Креативність" Східного партнерства.

Сфера дослідницьких зацікавлень[]

Зміна освітньої парадигми в контексті четвертої промислової революції, problem solving approach у шкільному навчанні, формування компетенцій майбутнього, освіта впродовж життя (lifelong learning) і сталий розвиток особистості.

Посилання[]

Advertisement