Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Ігор Торгонський

Ігор Михайлович Торгонський (народився 23 жовтня 1975) — бізнесмен, меценат, благодійник і громадський діяч, спортсмен. Голова правління Обслуговуючого кооперативу "Балатон Вілидж".

Життєпис[]

Після школи вступив до Київського інженерно-будівельного інституту, Під час навчання працював вантажником, декоратором і робітником на будівництві.

Отримав диплом архітектора і створив деревообробний бізнес. У 2000 році заснував компанію «Деревконтракт», яка експортувала продукцію в Євросоюз У 2003, у віці 27 років переміг у Всеукраїнському конкурсі на звання "Кращий роботодавець року" у номінації "Кращий молодий роботодавець року".[1]

Пізніше створив сучасний завод деревообробки «Санвуд».

У 2010 почав проектувати котеджне містечко «Балатон» у передмісті Вишгорода, в якому зараз є розвинута інфраструктура і все для комфортного проживання та відпочинку. Є також кінно-спортивний клуб, де займаються діти.

Батько п'яти дітей.

Політична, благодійна і громадська діяльність[]

В 2012 балотувався на виборах до Верховної Ради України (під № 14 списку Партії Пенсіонерів України)

З початком війни на сході країни допомагає бійцям АТО і військовому госпіталю. Співпрацює з організацією ветеранів АТО у Нових Петрівцях.

Коли почалася пандемія, підтримував місцевих медиків засобами захисту та дезінфекції. 300 сімей забезпечив продуктовими наборами. Разом з іншими волонтерами прибирав зелені зони від стихійних смітників.

Неодноразово надавав фінансову підтримку на проведення операцій хворим людям.

У травні 2020 року з командою однодумців заснував обласну громадську організацію «Твоя Громада».

Був керівником Асоціації аматорів кінного спорту України, є діючим членом Всеукраїнської федерації кінного спорту України.[2]

Примітки[]

  1. Про визначення переможців Всеукраїнського конкурсу на звання "Кращий роботодавець року", Кабінет Міністрів України, 12 березня 2003
  2. Торгонський Ігор Михайлович, Офіційний сайт Всеукраїнської федерації кінного спорту

Посилання[]

Advertisement