Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Олег Уніга

Олег Вікторович Уніга — (народився 5 вересня 1990, м. Ковель, Волинська обл.) — громадський діяч, магістр з оподаткування, доктор філософії в галузі економіки.

Засновник громадської організації із залучення інвестицій у Волинській області та фінансовий директор енергетичної компанії "ЕНСОЛ Україна". Був помічником народного депутата Савчука Юрія Петровича з 2013 по 2019 рр.

Освіта[]

Початкову освіту здобув у Ковельській міській гімназії.

Олег Уніга отримав ступінь магістра з оподаткування у Волинському національному університеті. Свій науковий ступінь Доктора філософії в галузі економіки він отримав у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Приймав активну участь у студентському самоврядуванні. Був обраний першим заступником голови студентської ради університету.

Досвід[]

Засновник та керівник Громадської організації "Волинська агенція із залучення інвестицій", яка була створена у 2010 р. в результаті реалізації Проекту ЄС «Укріплення транскордонного співробітництва в сфері надання бізнес послуг та полегшення доступу до них підприємців» та Регіональної програми підтримки малого підприємництва у Волинській області на 2009-2010 роки, затверджена рішенням Волинської обласної ради.

З 2012 по 2014 рр. працював у Міністерстві соціальної політики. Має досвід у сфері державного управління в Україні та в керівництві державних корпорацій.

У 2016 р. Олег Уніга став одним із засновників енергетичної компанії "ЕНСОЛ Україна". Як фінансовий директор Олег Уніга здійснює нагляд за функціями бухгалтерського обліку, підтримки бізнесу, фінансового планування та аналізу, казначейства, злиття та поглинання, відносини з інвесторами, внутрішнього аудиту та оподаткування "ЕНСОЛ Україна".

Посилання[]

  1. Наукова дисертація Уніги Олега Вікторовича на тему «Розвиток та регулювання ринку праці прикордонного регіону»
  2. Офіційний веб-сайт ЕНСОЛ Україна - Олег Уніга Фінансовий директор
  3. Офіційний веб-сайт Громадської організації Волинська агенція із залучення інвестицій
  4. Уніга Олег Вікторович - дані про керівника. YouControl.
  5. Гроші для Ковеля буде залучати інвестиційна агенція сина екс-керівника управління СБУ Інтернет-видання «kowel.rayon.in.ua» (uk). Процитовано 2019-07-12.
  6. Біля стадіону - готельний комплекс: у Ковелі планують масштабне будівництво Інтернет-видання «volynua.com» (uk). Процитовано 2020-29-02.
  7. Оприлюднили списки помічників народних депутаців Інтернет-видання «volynnews.com» (uk). Процитовано 2015-02-02.
  8. Уніга Олег Вікторович. Був помiчником у депутатів Савчук Юрій Петрович. posipaky.info
Advertisement