Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Обласна громадська організація «Центр дослідження літератури для дітей та юнацтва» (ЦДЛДЮ)

Заснований 11 вересня 2009 р. у Львові.

Члени[]

Організація об'єднує дослідників дитячої та підліткової літератури, експертів з промоції читання як культурної цінності, письменників, бібліотекарів, студентів, учнів, читачів, а також і різні інституції (університети, партнерські урядові та громадські організації та інше).

Мета[]

Метою діяльності Центру є сприяння створенню правових, організаційних, економічних умов для підвищення інтелектуального потенціалу нації, збереження і розвитку культури України, розвитку літератури для дітей та юнацтва, формування громадського інтересу до книжки та читання, покращення літературної якості і різноманітності літератури для підростаючого покоління у всіх областях знань, обміну думками про прочитане для росту престижності читання як культурної цінності.

Діяльність[]

Центр проводить методичні семінари, тематичні круглі столи, наукові конференції, присвячені різним аспектам вивчення та дослідження літератури для дітей та юнацтва, книжки та читання.

Основним науковим експериментальним проектом центру є щорічний мандрівний Міжнародний симпозіум «Література. Діти. Час» та фахове одноіменне видання "Науковий вісник Центру дослідження літератури для дітей та юнацтва «Література. Діти. Час».

Люди[]

Засновники

Керівники

  • Пришляк Юлія Володимирівна Голова
  • Гнідець Уляна Святославівна Президент
  • Сливинський Остап Тарасович Виконавчий директор
  • Клос Нелля Богданівна Заступник Президента

Посилання[]

Advertisement