Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Cipe-logo.png

Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) зміцнює демократію в усьому світі шляхом розвитку приватного підприємництва та ринкових реформ.

CIPE — один з чотирьох головних інститутів Національного фонду розвитку демократії (NED, США) і некомерційний філіал Торгової палати США. Понад 25 років CIPE працює з лідерами ділового співтовариства, політиками і журналістами, створюючи інститути громадянського суспільства, життєво необхідні для існування демократичного суспільства.

Центр не видає гранти і не консультує приватних підприємців щодо господарської діяльності.

CIPE працює з бізнес-асоціаціями, організаціями підтримки підприємництва, аналітичними центрами, органами державної та місцевої влади, щоб допомогти їм бути ефективнішими та спільно впроваджувати реформи для економічного розвитку.

В Україні[]

З 1992 року CIPE активно співпрацює в Україні з цілою низкою партнерів, серед яких: органи законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування, аналітичні центри, торгово-промислові палати, бізнес-об’єднання та інші громадські організації. Це співробітництво має на меті покращення бізнес-середовища, зокрема, шляхом зменшення регуляторного тиску, протидії корупції, а також посилення інституційної спроможності бізнес-асоціацій.

У 2010 році СІРЕ офіційно відкрив представництво в Києві. Ключовими напрямками є розвиток бізнес-асоціацій, сприяння адвокаційній діяльності, налагодження державно-приватного діалогу, запровадження проектного підходу у діяльності об’єднаних територіальних громад, а також підготовка управлінців нового покоління через Академію лідерства для розвитку (LAD).

Люди[]

Посилання[]

Advertisement