Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Центр політико-правових реформ (ЦППР) — громадська організація, недержавний аналітичний центр, створений у 1996 році.

Центр сприяє реформам у політико-правовій сфері задля утвердження в Україні демократії, верховенства права та належного урядування.

ЦППР є неурядовою, неприбутковою організацією, яка працює на загальнодержавному рівні — як у столиці, так і в регіонах України. Головний офіс ЦППР знаходиться у Києві. Є також відділення ЦППР у Львові.

Структура[]

Органами загального управління є загальні збори та наглядова Рада. Орган контролю — контрольно-ревізійна комісія. Органи оперативного управління — правління, голова правління, виконавчий директор.

Наглядова рада Центру політико-правових реформ:

 • Шишкін Віктор Іванович, кандидат юридичних наук, суддя Конституційного Суду України, голова наглядової ради ЦППР.
 • Петришин Олександр Віталійович, доктор юридичних наук, професор, президент Національної академії правових наук України.
 • Сироїд Оксана Іванівна, заступник Голови Верховної Ради України.
 • Бойко Андрій Михайлович, доктор юридичних наук, професор, член Вищої ради юстиції.
 • Мелешевич Андрій Анатолійович, доктор філософії, професор, президент Національного університету "Києво-Могилянська Академія".

Правління:

 • Коліушко Ігор Борисович — голова правління.
 • Тимощук Віктор Павлович — заступник голови правління.
 • Куйбіда Роман Олексійович — заступник голови правління.
 • Банчук Олександр Анатолійович — член правління.
 • Хавронюк Микола Іванович — член правління.
 • Кириченко Юлія Миколаївна — член правління.

Виконавчий директор — Степанов Микола Володимирович.

Аналітики[]

Основний аналітичний склад ЦППР не змінювався впродовж більше як десяти останніх років. Ключові експерти, які модерують роботу за тематичними напрямками діяльності, є кандидатами юридичних наук та відомими експертами у своїх сферах в Україні. Постійно ведеться робота із пошуку та залучення до команди ЦППР молодих аналітиків серед кращих випускників кращих правничих шкіл України.

Історія[]

В 1996 зародилася ідея створити аналітичний центр, який би міг, вивчивши досвід демократичних країн, будучи добре обізнаним у правовій доктрині, враховуючи національну специфіку, створити теоретичну модель оптимальної інституційної організації держави, розробити необхідні законопроекти, науково обґрунтувати свої ідеї та працювати над їх втіленням.

Так було засновано ЦППР, який 18 листопада 1996 року отримав Свідоцтво про реєстрацію.

Платіжні реквізити[]

Підтримати діяльність ЦППР можна, перерахувавши кошти на його рахунок:[1]

Отримувач: ГО "Центр політико-правових реформ", код ЄДРПОУ 24583227, рахунок: № 26000168665001 у Філії "Розрахунковий центр" ПАТ КБ "ПриватБанк", МФО 320649, призначення платежу: благодійний внесок

Гранти[]

 • 2019-02-15 ГО виграла грант конкурсу «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах» на проект «Громадський моніторинг реформ у сфері судочинства в країнах СхП, що мають Угоди про асоціацію з ЄС» на суму 332 200 грн.[2]

Примітки[]

Посилання[]

Advertisement