Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Олеся Цибулько

Олеся Сергіївна Цибулько (нар. 28.04.1982, Донецьк) - громадський діяч, волонтер. Організатор та співзасновник благодійної організації " Благодійний фонд допомоги батальйону "Донбас".

Освіта[]

Закінчила Донецький державний університет управління, Менеджмент організацій (менеджмент у виробничій сфері) у 2003 році.

Кар`єра[]

2016-2017 рр. Радник Міністра Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України.

Керувала спільним проектом МТОТ та Ради Європи по напрацюванню проектів нормативно-правових актів, спільним проектом МТОТ, Donbas SOS та Stabilization Support Service «гаряча лінія». Брала участь у розробці плану гуманітарного реагування міжнародними гуманітарними організаціями на 2017 та 2018 роки; Була учасником комісії з відбору об’єктів для програми «Доступне житло».

Помічник-консультант народного депутата України в Верховна Рада України.

Олеся Сергіївна Цибулько працює помічником-консультантом народного депутата України VIII скликання Велесової Наталії Василівни на громадських засадах.

На 7 сесії VIII скликання входила до авторського колективу законопроекту 7463, який був зареєстрований від 28.12.2017. Законопроект покликаний спростити реєстрацію актів цивільного стану для громадян України, що вимушено залишились на тимчасово окупованій території України або території України, де органи влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

25 січня 2018 року була учасником круглого столу "Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України" у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій.

31 березня 2018 року Олеся Цибулько брала участь у Школі помічника народного депутата, де розповідала про механізм написання законопроектів.

Керівник експертної групи Директорату соціальних послуг та інтеграції в МСПУ

2 березня за результатами конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ в апараті Міністерства соціальної політики України була призначена Керівником експертної групи з питань ветеранів та учасників АТО Директорату соціальних послуг та інтеграції.

Громадська діяльність[]

У період з січня по жовтень 2013 року була однією з організаторів екологічного руху проти видобутку сланцевого газу. Займалася організацією заходів, таких як мітинги, пікети, автопробіги; вела форум «Кроха».

З травня 2014 року займається питанням внутрішньо переміщених осіб, проблемою перетину лінії розмежування цивільними особами, питанням отримання статусу УБД та проблеми учасників АТО, що демобілізувались.

Політична активність[]

Благодійна організація "Благодійний фонд допомоги батальйону Донбас"

У 2014 році разом із народним депутатом України Велесовою Наталією Василівною заснувала благодійну організацію "БФ допомоги батальйону "Донбас". Олеся створила повністю call-center батальйону, де під час Іловайську складались списки загиблих, поранених, полонених та без вісти зниклих, здійснює набір добровольців батальйону, юридичний супровід.

Благодійний фонд надає допомогу пораненим полоненим, а також сім'ям загиблих бійців батальйону. За час існування батальйону з червня по грудень 2014 року було надано матеріальну допомогу на загальну сумму 3 130 000 грн.

На протязі 2016 року представники Фонду постійно доставляли на територію дислокації підрозділу на передовій медикаменти, продукти харчування, теплі речі та творчі роботи дітей України, збирали кошти на операції пораненим бійцям батальйону, збирали кошти на оздоровлення дітей учасників АТО та за кордоном кілька разів на рік.

Волонтер добровольчого батальйону «Донбас» Національної Гвардії.

З 2015 року Волонтер 46-го окремого добровольчого батальйону спеціального призначення «Донбас-Україна» в Збройних Силах України.

Нагороди[]

  • Відзнака «Гордість батальйону «Донбас», Міністерство оборони України
  • Медаль «За жертовність та любов до України», Українська православна церква Київський патріархат
  • Пам’ятний знак «За честь і славу» ІІ ступеня, Управління державної охорони України

Джерела[]

Примітки[]

Посилання[]

Примітки[]

Посилання[]

Advertisement