Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement

Сергій Щербина

Сергій Щербина, експерт з продовольчої безпеки, науковець, кандидат сільськогосподарських наук, доцент.

Наукові інтереси[]

Сфера наукових інтересів охоплює:

  • механізми регуляторного впливу держави на аграрний та сільський розвиток
  • інституціональні засади державного регулювання аграрним сектором економіки,
  • модернізація механізму державного регулювання у сфері сільського розвитку,
  • становлення та розвиток організаційно-правових форм підприємницької діяльності в АПК України,
  • механізми державної підтримки сільськогосподарського виробництва,
  • державна політика щодо підвищення якості агропродовольчої продукції.

Життєпис[]

З 1997 по 2000 роки працював на посаді директора представництва Корпорації із сприяння фермерському рухові та агробізнесу в Україні ACDI/VOCA, в результаті чого було втілено більше 50 проектів по створенню і розвитку малих та середніх підприємств в агропромисловому комплексі України.

У 2004 році отримав грант Американського уряду для проведення наукових досліджень у США за Програмою імені Фулбрайта. В рамках цієї Програми у 2004-2005 навчальному році працював у Департаменті аграрної та прикладної економіки Вісконсінського університету, м. Медісон.

З 2007 по 2015 роки працював на посаді доцента кафедри економічної політики Національної академії державного управління при Президентові України, де викладав такі навчальні дисципліни: «Статистичні методи в державному управлінні», «Конкурентна політика», «Мікроекономіка для аналізу державної політики», «Макроекономічна політика», «Економічний аналіз державної політики».

Приймав участь у багатьох заходах з підвищення кваліфікації, зокрема:

  • у 1994-1995 роках проходив інтернатуру Міністерства торгівлі США в провідних комерційних корпораціях штату Каліфорнія.
  • Навчався в Інституті Економічного розвитку при Світовому Банку та Українській Академії державного управління при Президентові України за програмою «Ринкова економіка: принципи та політика» у 1995 році.
  • У 2014-2016 роках проходив стажування у рамках Швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» та отримав свідоцтво тренера з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей.

Посилання[]

Advertisement