Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement
Ярослав Іванович Ярославський.jpg

Ярославський Ярослав Іванович (нар. 28 червня 1987 року в смт. Чечельник, Чечельницького району Вінницької області) - директор державного підприємства "Вінницький науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою", радник Міністра аграрної політики та продовольства України із земельних питань, кандидат технічних наук, академік АН ПРЕ.

Освіта[]

2004 - 2008 - Здобуття ступеню бакалавра у Вінницькому національному технічному університеті за спеціальністю "Інженер з лазерної та оптоелектронної техніки".

2008 - 2009 - Здобуття ступеню "Магістр" у Вінницькому національному технічному університеті за спеціальністю "Інженер з лазерної та оптоелектронної техніки".

2011 - 2013 - Навчання на спеціальності "Інженер-землевпорядник" у Львівському національному аграрному університеті.

Наукова діяльність[]

2020 р. – Кандидат технічних наук за спеціальністю "Біологічні та медичні прилади і системи". Тематика досліджень: Волоконно-оптичні телемедичні мережі для обміну відеозображеннями.

2020 - Академік АН ПРЕ.

Опубліковав більш як 20 наукових праць, в т. ч. 10 статей у фахових наукових виданнях України за спеціальністю (з них 3 у виданнях, які індексуються міжнародною наукометричною базою даних Scopus, Index Copernicus). Зареєстрував 5 патентів України.

Науковий стаж роботи: 14 років.

Напрям наукової діяльності: Оптоелектроніка, волоконно-оптичні мережі, інформаційні технології, штучний інтелект, телемедичні технології.

Професійна діяльність[]

  • 2008 - 2009 - Провідний адміністратор системи захисту інформації, Вінницька регіональна філія ДП «Центр ДЗК».
  • 2009 - Провідний програміст відділу супроводу технічного, телекомунікаційного та програмного забезпечення, Вінницька регіональна філія ДП «Центр ДЗК».
  • 2009 - 2010 - Заступник начальника відділу перевірки та приймання обмінних файлів та заповнення реєстраційних карток, Вінницька регіональна філія ДП «Центр ДЗК».
  • 2010 - Начальник відділу перевірки та приймання обмінних файлів та заповнення реєстраційних карток, Вінницька регіональна філія ДП «Центр ДЗК».
  • 2010 - 2011 - Начальник відділу ведення Державного земельного кадастру Вінницької регіональної філії ДП «Центр ДЗК».
  • 2011 - 2013 - Заступник начальника філії - начальник управління Державного земельного кадастру Вінницької регіональної філії ДП «Центр ДЗК».
  • 2013 - 2014 - Начальник управління Державного земельного кадастру Головного управління Держземагентства у Вінницькій області.
  • 2015 - 2016 – Начальник управління Держземкадастру Головного управління Держгеокадастру в області.

У 2016 зайняв позицію Директора державного підприємства «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». За час роботи у Вінницькому інституті землеустрою вивів його на рівень найбільшого в Україні державного підприємства, що надає повний спектр послуг з розробки всіх видів землевпорядної та землеоціночної документації.

У 2021 став радником Міністра аграрної політики та продовольства України із земельних питань.

Advertisement