Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні
Advertisement
FAVBET Tech

FAVBET Tech - українська ІТ-компанія, входить до групи компаній FAVBET. Спеціалізується на розробці iGaming-рішень та програмного забезпечення, а також AI-технологіях. З лютого 2024 ркоу FAVBET Tech також є частиною українського кібервійська, що атакує цифрову інфраструктуру ворога та розробляє ПЗ для потреб Збройних сил України.

Історія

FAVBET Tech почала свою діяльність незадовго до повномасштабного вторгнення росії в Україну — у січні 2022 року. З 22 березня 2022 року є резидентом "Дія City".

СЕО FAVBET Tech - Артем Скрипник.

Діяльність

FAVBET Tech — ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює продукти та сервіси для міжнародної iGaming-компанії FAVBET. Продуктами FAVBET Tech щодня користуються мільйони жителів України та Європи.

На початку повномасштабної війни співробітники компанії приєдналися до ініційованої Мінцифри кіберармії, здійснювали DDoS-атаки на цифрову інфраструктуру ворога та отримували доступ до персональних даних окупантів. Також працівниками компанії було створено програму для пошуку зниклих безвісти українців і застосунок для артилеристів однієї з військових частин. Завдяки чому артилерійські розрахунки змогли автоматизувати рутинні процеси, необхідні для ведення влучного вогню по ворожим позиціям.

Сьогодні FAVBET Tech є партнером ГО «КіберПолк» та співпрацює з організацією в напрямах кіберзахисту, військово-інформаційних операцій і підготовки фахівців із цифрової безпеки. В компанії продовжують розробляти програмне забезпечення для потреб ЗСУ, а також передають свій досвід пошуку вразливостей у ворожих ІТ-системах.

Основні напрямки роботи

  • Betting/Gambling Platform Software Development - розробка програмного забезпечення, комфортного у використанні та персоналізованого під кожного клієнта;
  • Highload Development - розробка високонавантажених сервісів та систем;
  • CRM System Development - розробка низки сервісів для забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів, ефективного залучення нових клієнтів та утримання наявних;
  • Big Data - створення складних систем для обробки та аналізу великих даних;
  • Cloud Services - використання хмарних технологій для масштабування та ефективності бізнесу.

Благодійність та партнерство

У квітні 2023 році FAVBET Tech став партнером жіночого tech-ком’юніті Wtech, яке є найбільшою глобальною спільнотою для жінок у tech-бізнесі та об`єднує понад 5000 учасниць у 17 країнах світу.

У травні 2023 FAVBET Tech став партнером ГО «КіберПолк» та співпрацюватиме з організацією у напрямах кіберзахисту, військово-інформаційних операцій та підготовки фахівців з цифрової безпеки.

З 2024 року компанія стала партнером інженерної школи "Дронарня", що навчає військовослужбовців збірці, програмуванню та обслуговуванню FPV-дронів для виконання бойових завдань. Залучення IT-компанії дозволило школі майже вдвічі збільшити кількість робочих станцій для навчання та масштабувати власні R&D-проєкти.

Нагороди та досягнення

У 2023 році компанія посіла 11 місце у рейтингу видання Highload і порталу Work.ua «Топ-100 ІТ-компаній, які найбільше дбають про українців та Україну».

Advertisement