Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні

Увага! Ви не авторизувалися на сайті. Ваша IP-адреса буде публічно видима, якщо Ви будете вносити будь-які редагування. Якщо Ви увійдете або створите обліковий запис, редагування будуть натомість пов'язані з Вашим іменем користувача, а ще у Вас з'являться інші переваги.

Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.

Поточна версія Ваш текст
Рядок 41: Рядок 41:
 
'''Новинки'''
 
'''Новинки'''
   
У 2021 році презентували робота-конструктора [https://www.facebook.com/EcoNationUkraine/posts/352271926647016 NANIT]. Він має понад 100 модифікацій. Може перетворюватися на пінгвіна, літаючу тарілку або кажана. Завдяки NANIT можна вивчати програмування. Крім того, цей робот-конструктор здатен працювати за технологією розумного будинку. NANIT підійде як для дорослих, так і для дітей. Робот виготовлений з екологічного пластику.
+
У 2021 році презентували робота-конструктора [https://www.facebook.com/EcoNationUkraine/posts/352271926647016 NANIT]. Він має понад 100 модифікацій. Може перетворюватися на пінгвіна, літаючу тарілку або кажана. Завдяки NANIT можна вивчати програмування. Крім того, цей робот-конструктор здатен працювати за технологією розумного будинку. NANIT підійде як для дорослих, так і для дітей. Деталі робота виготовлені з екологічного пластику.
   
 
'''Офіційний сайт'''
 
'''Офіційний сайт'''

Please note that all contributions to the Вікі Енциклопедія громадянського суспільства в Україні are considered to be released under the CC-BY-SA

Скасувати Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)
Нижче розташовані найбільш вживані символи на Вікія. Просто натисніть на потрібний вам символ, і він з'явиться в полі редактора.